Skocz do zawartości

Marta80

Members
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Marta80

 1. Na koszta remontu będzie się składało kilka czynników. Wystarczy zobaczyć jak na przestrzeni ostatnich kilku lat zdrożały usługi. Najlepsi fachowcy mają terminy zajęte kilka miesięcy do przodu więc mogą mieć zaporowe stawki. Z drugiej strony to przecież powinno nam zależeć na profesjonalnie wykonanej pracy bo to inwestycja w nasz komfort na lata. Z tego co się orientuję to wykończenia 1m2 od podstaw, może kosztować nawet 1000 pln. Oczywiście to będzie też zależne od użytych materiałów. Jeżeli chodzi o takie pomieszczenia jak kuchnia czy łazienka to zdecydowanie numerem jeden będą płytki. Warto więc zobaczyć jaki wybór oferuje sklep z glazurą - https://plytki.pl/ by wiedzieć co aktualnie jest uważane za nowoczesny design. W zasadzie to nie potrzeba nawet płacić żadnemu projektantowi gdy mamy tyle gotowych wizualizacji.
 2. Polecicie może jakieś sprawdzone warsztaty? Ostanio wyszło parę kwestii do zrobienia i nie wiem gdzie się wybrać z tym...
 3. Marta80

  Biznes

  Jaki samochód się sprawdzi?
 4. Jeszcze pozostaje kwestia dbania o takie elementy jak trawnik. Jakie kosiarki polecacie?
 5. A w kwestii mebli co Waszym zdaniem najlepiej wybrać?
 6. A jak najlepiej rozwiązać kwestię oświetlenia zewnętrznego naszego domu?
 7. Marta80

  Remont domu

  Wszystko będzie zależało od tego jakiego rodzaju remont chcesz przeprowadzić. W dzisiejszych czasach wiele informacji na tematy budowlane można znaleźć w internecie. Idąc dalej tym tropem to znajdziemy nawet wideo poradniki, pokazujące wiele zagadnień krok po kroku. Jeśli posiadasz odrobinę umiejętności manualnych to warto spróbować swoich sił. Ja mam znajomych, którzy na własną rękę wybudowali sobie mały domek. Oczywiście projekt musieli zamówić w jednym z lokalnych biur. Sama budowa miała miejsce po godzinach pracy oraz podczas urlopu. Największe trudności z tego co mówili sprawił im dach ponieważ miał dość duży spadek. Oczywiście skorzystali z takich produktów jak płyty styropianowe ze spadkiem ponieważ ocieplenie dachu jest kluczowe dla oszczędności na ogrzewaniu. Więcej szczegółów można dowiedzieć się z tego artykułu - https://suez.com.pl/pl/n/107 Wybierając materiały najwyższej jakości będziemy mieć gwarancję na lata, a to moim zdaniem nie ma nic cenniejszego.
 8. Macie jakieś sprawdzone wskazówki odnośnie tego ważnego wydarzenia?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...