Skocz do zawartości

Starmilks Majkowski

Members
 • Liczba zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Starmilks Majkowski

 1. Jesli interesuje Cię tematyka badań niszczących oraz nieniszczących, polecam stronę:

  https://www.awbud.pl/ubijak-proctora-badanie-wilgotnosci-optymalnej/

  Znajdziesz tutaj wiecej informacji w tej tematyce.

  Badanie wilgotności optymalnej gruntu przy użyciu ubijaka Proctora ma na celu określenie stopnia jego maksymalnego zagęszczenia, co sprawia, że konstrukcja budowana na danym podłożu będzie stała stabilnie. Warto mieć świadomość, że każdy poszczególne podłoża różnią się gęstością, a efekt ich zagęszczania uzależniony jest od stopnia wilgotności.

 2. Hej. Mam zamiar kupić nowowybudowane mieszkanie. Mam do wyboru 4te - ostatnie piętro i 3cie. Ciekawa jestem może ktoś z was mieszka na czwartym? Boję się że będzie bardziej gorąco od dachu latem. Niby to nowy budynek,.jakaś izolacja na pewno jest ale niewiadomo jak w praktyce. Ciekawa jestem

  które byście na moim miejscu wybrali? Na czwartym to przynajmniej nie masz nikogo nad.glową i lepszy widok, ale ten dach... Sama nie wiem. Będę bardzo wdzięczna za porady i doświadczenia właścicieli takowych mieszkań

 3. My robimy sami i co jakiś fachowiec przejeżdża to pytanie gdzie takich majstrów mamy co tak super wykonali robotę. My zawsze mówimy ze sami. I jestem dumna z narzeczonego ile sam się doedukował z internetu i wszystko sami zrobiliśmy.

  Mogę Ci polecić niedrogą hurtownie materiałów budowlanych pod Warszawą:

  https://dachprofil.com.pl/oferta/materialy-dachowe/blachodachowka-i-blachy-dachowe/

  W dobrej cenie zamowisz tam blachodachówkę. 

 4. W jaki sposób zawieraliście umowę przedwstępną przy zakupie mieszkania.?? Z notariuszem?? czy notariusz dopiero przy umowie końcowej tzw. przyrzeczonej.?? Dodam, że umowa końcowa będzie po ok 3 miesiącach od umowy przedwstępnej.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...