Skocz do zawartości

Meble do mieszkania

Kasia Werter

Rekomendowane odpowiedzi

Do kuchni - meble na wymiar. Staramy się omijać sieciówki, chociaż kilka rzeczy w Ikei przypadło nam do gustu i sprawdzają się u nas naprawdę dobrze. Kierujemy się własnym gustem i intuicją i nie kupujemy na hurra pod wpływem chwili, bo ładne, tylko jak nam coś się podoba, to staramy się to przemyśleć kilka dni i jeśli w tym czasie nie wrócimy po coś, to chyba oznacza, że jednak ten wybór nie był najlepszy z możliwych. Lubimy biel, angielskie fronty, morskie krajobrazy, kolory jasne, nieprzytłaczające:) Uwielbiamy też roślinki, zieleń i przełamywanie surowej bieli mocniejszym akcentem:) Wykorzystujemy też stare rzeczy w miarę możliwości.

Jesli zastanawiasz sie nad nowymi meblami tapicerowanymi, polecam to miejsce:

https://www.mebletkaniny.pl/sofy-i-kanapy-biurowe-cat-392

Mają moim zdaniem świetne wzory.

3cd62f86-c3b5-489b-8269-926455e72408.jpg

• 1 month later...

Zależy do czego. Meble do kuchni kupowałam pod wymiar u stolarza. Jeśli jendnak chcesz się bawić i umiesz składać meble, można kupić prefabrykaty oraz złożyć taki komplet w kuchni.

Jednak wiele mebli po prostu kupiłam w sklepach. Podobnie jak osoba powyżęj kupowałam na przykład w taki sposób meble wypoczynkowe do salonu. Polecam taki wygodny ogromny narożnik w sklepie Meble Arkadius. 

Jak dla mnie to podstawa w salonie 🙂

Naroznik-ADORATOR-2-meblearkadius_pl-9-1