Skocz do zawartości

Pies w ogrodzie. Czechosłowacki wilczak


Rekomendowane odpowiedzi

Wilczyca jest jego matką. Ojcem owczarek niemiecki. Łapka w górę - kto po przeczytaniu "Białego Kła" nie marzył o posiadaniu wiernego pół-wilka pół-psa? Większość wyrasta z takich marzeń, ale nie wszyscy. Czesi na przykład nie!


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://zielonyogrodek.pl/ogrod/zwierzeta-w-ogrodzie/3576-pies-w-ogrodzie-czechoslowacki-wilczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiktoria 🐹🐺
Skoro kocham wilki i inne zwierzęta domowe a lubię spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu i marzyłam kiedyś o wilku ale potem przerodziło się to w Wilczaka czechosłowackiego to to jest pieso-wilk stworzony dla mnie? Bardzo lubię sport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiktoria 🐹🐺
A i mam też taki lekko ostry charakter i jestem stanowcza odpowiedzialną i dla mnie rodzina jest na 1 miejscu i zawsze dożę do upragnionego celu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiktoria 🐹🐺
I takiego pso-wilka szukam tylko mam jedno pytanie czy są jakieś hodowle z tymi ,,psami" W województwie łódzkim ale w jakimś innym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość AgaWilcza
Polecanie tej rasy osobom wysportowanym bez znajomości wzorca i potrzeb rasy to kiepski pomysł. One mają dużo większe potrzeby niż to, że mają się wybiegać i pilnować ogrodu... Został stworzony poradnik n/t rasy i tego należy się trzymać, Wilczak i inne psy, dzieci to nie zawsze dobre połączenie. Trzeba w nie włożyć masę pracy żeby były dobrymi towarzyszami rodziny, kompanami w podróży , aby potrafiły same zostać w domu i byśmy po powrocie nie zastali ruiny, albo tego, że bury sobie z domu wyszedł, po prostu żeby nas poszukać... to nie najtrudniejsza rasa na świecie, natomiast jej problemem jest to, że posiada praktycznie wszystkie cechy innych trudnych ras. Mamy 2 suki i samca, każdy z innymi problemami do przepracowania. Szkolenia to ok 3lata pracy i tylko mają sens gdy robi je behawiorysta mający pojęcie o rasie, zrobienie psiego przedszkola nie wystarczy jak się wielu osobom wydaje. Po tych trzech latach nadal trzeba z nimi ćwiczyć 😀 poza tym chętnie polują, wspinają się i jednak wychodzą pozwiedzać jeśli mają okazję. Nasze żyją w domu z kotem i dziećmi, szczeniaki to piranie i wszystkich gryzą - dzieci też... zapraszam naszą stronę na Facebooku Malinowy Zakątek Pilchowice- awatar z ogniskiem, niedługo będzie inny 😀 Nie robię reklamy hodowli, bo szczeniaków teraz nie planujemy przez najbliższy rok, natomiast można się czegoś więcej dowiedzieć o rasie, skontaktować z nami i np spotkać żeby poznać te psy, podamy co warto poczytać żeby wybrać dobrą hodowlę i poznać wady i zalety rasy. Pozdrawiam 😀
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
Komentarz dodany przez Gnom:
Miałem. Naj lepszy przyjaciel jakiego miałem- wychowywał się ze mną od dziecka- najpierw ja słuchałem jego, potem on mnie. Aktywny, tolerancyjny dla stada, przytulak dla dzieci. Nie znosił zapachu alkoholu, powarkiwał wówczas nawet na ojca. Miał fajną cechę- każdego wpuścił na podwórko, ale już nie było szans na jego opuszczenie bez słownej komendy domownika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...