Skocz do zawartości

Architekt wnętrz

Juan M

Rekomendowane odpowiedzi

Warto oczywiscie. Mielismy wizje co chcemy nawet konkretne rzeczy i zostalo to wszystko ujete w projekcie plus rzeczy bardzo funkcjonalne o ktorych nie pomyslalam bo nie znam wszystkich rozwiazan technicznych.

Dobrze jest jednak na poczatku rozeznać się w poszczególnych stylach wnętrz, przejrzeć sobie nowe trendy wnętrzarskie tak aby wiedzieć co się nam podoba. I co moglibyśmy podpowiedzieć projektantowi:
https://luxuryblog.pl/

Polecam ten blog o luksusie. Jest tam wiele inspiracji.

• 2 months later...

Projektant to najlepiej zainwestowane pieniądze przy wykończeniu domu. Ja miałam milion pomysłów, projektant wszystko zebrał w całość i zrobił projekt pod mój budżet. Wybrał takie produkty do wykończenia, że wszystko się spięło. Poza tym oszczędzasz czas, jedziesz do sklepu po konkretne rzeczy, a nie spędzasz pół dnia nad wyborem jednej lampki. To nie jest tak, że projektant robi kompletnie odjechany projekt wg własnego widzimisię, tylko zawsze konsultuje każda rzecz. Jakiś dziwny stereotyp panuje. Poza tym ktoś kto mówi, że to bez sensu, bo dom to nie muzeum, to mam wrażenie, że nigdy do czynienia z projektem nie miał.

Jeśli chodzi o dekoracje to sklepów jest wiele, od siebie polecam Tutumi: https://tutumi.pl/lustro-wiszace-na-sznurze-czarne-bbj-50r.html Szczególnie jesli polujecie na modne ostatnio okrągłe lustra:

b83bbed782588014c44652e26f8fcac5