Skocz do zawarto┼Ťci

woreczki strunowe

Rekomendowane odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

• Popularne aktualnie

• Odpowiedzi

• Jak chcieliby┼Ťcie otrzyma─ç zapakowane ubrania ze sklepu internetowego? Dodam, ze chodzi tutaj o produkty premium.┬á
    • Styropian, jak i ┼╝aden inny materia┼é izolacyjny, nie s┼éu┼╝─ů do r├│wnania ┼Ťcian. R├│wnanie powinno odby─ç si─Ö przed po┼éo┼╝eniem ocieplenia. Do tego sugerowane 5cm styropianu nie podniesie komfortu cieplnego domu. Na star─ů chat─Ö (ale i w nowe budownictwo) nadaje si─Ö idealnie we┼éna skalna. Jej g┼é├│wnym atutem jest paro-przepuszczalno┼Ť─ç. Oznacza to, ┼╝e nawet podci─ůgaj─ůce kapilarnie ┼Ťciany maj─ů szans─Ö schn─ů─ç pod we┼én─ů. Oczywi┼Ťcie warunkiem jest po┼éo┼╝enie na we┼én─Ö odpowiedniego tynku, np silikonowego czy silikatowego. Polecam zainteresowa─ç si─Ö programami dofinansowania Czyste powietrze: https://domowniczy.pl/dofinansowanie-do-wymiany-pieca-w-2022-roku/ Bo mo┼╝na sfinansowa─ç nie tylko wymian─Ö pieca ale i stolark─Ö czy termomodernizacj─Ö starego domu.┬á
    • Witajcie. Potrzebuj─Ö porady. Mam starawy dom ("chwil─Ö" sprzed II wojny ┼Ťwitowej). Niemieckie budownictwo, grube ┼Ťciany z podw├│jnej ceg┼éy z pustk─ů wewn─ůtrz. B─Ödzie remontowany dach, chcia┼éam do tego czasu ogarn─ů─ç te┼╝ elewacj─Ö, bo miejscami stary tynk cementowy odpada, s─ů rysy i og├│lnie ma┼éo estetycznie to wygl─ůda. I tu pytanie, w jakiej technologii najlepiej to zrobi─ç? Ja si─Ö niewiele znam, ale zawsze jako┼Ť mi si─Ö kojarzy┼éo, ┼╝e stare domy nie lubi─ů si─Ö ze styropianem. A majster namawia na chocia┼╝ 5-k─Ö styropianu, bo ┼éadnie si─Ö nim por├│wna ┼Ťciany. I nie wiem, czy zgodzi─ç si─Ö na ten styropian, czy szuka─ç innej firmy. B─Öd─Ö wdzi─Öczna za wszelkie rady i sugestie. Pozdrawiam.
    • Przede wszyskim po┼é├│┼╝ dobre przewody, np. Bitnera, bo tego nie wymienisz, i po┼é├│┼╝ je dobrze bez ostrych skr─Öce┼ä i gwa┼étownych za┼éama┼ä, co do sprz─Ötu to wszystko zale┼╝y ile chcesz wyda─ç jak chcesz dobry sprz─Öt to ubiquiti lub mikrotik, z tym ze punkty dost─Öpowe mikrotika maja s┼éabszy zasi─Ög, a mo┼╝esz tez wszystko na TPlinku zrobi─ç i tez b─Ödzie dobrze. Zerknij sobie r├│wnie┼╝ tutaj┬áhttps://www.napad.pl/produkty-1300-8741-modul-keystone-hdmi#0 W dobrej cenie zakupisz kompleksowy osprz─Öt do monta┼╝u internetu.┬á
    • Jaki osprz─Öt (switch i router - firma i model) polecacie do zbudowania sieci internetowej w domu jednorodzinnym. Przewodem chce doprowadzi─ç internet do 7 gniazdek plus oczywi┼Ťcie w ca┼éym domu sie─ç wifi.