Skocz do zawartości

Do czego wykorzystać deszczówkę?


Rekomendowane odpowiedzi

Woda opadowa, o ile jest tylko gromadzona i umiejętnie przechowywana, może nam służyć z powodzeniem w domu i ogrodzie, co przyczyni się do zmniejszenia kosztów, jakie ponosimy za korzystanie z miejskich wodociągów. Do czego może się nam przydać deszczówka?


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://zielonyogrodek.pl/architektura/woda-w-ogrodzie/4495-do-czego-wykorzystac-deszczowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daria
Moim zdaniem deszczówka lepiej się nadaje do podlewania ogrodu niż woda z kanalizacji. Przynajmniej mi rośliny lepiej rosną, odkąd zdecydowałam się na zbieranie deszczówki. Na początku miałam zwykłą beczkę postawioną pod rynną, ale jak tylko zobaczyłam, że to ma sens, postanowiłam kupić coś profesjonalnego. Znajoma poleciła mi zakupy w dom i woda, sama ma od nich podziemny zbiornik, którym jest zachwycona, więc i ja postanowiłam skorzystać. Przekonał mnie przede wszystkim szeroki wybór i wysoka jakość produktów, no i panowie też bardzo chętnie pomogli w dobraniu odpowiedniego sprzętu. No i wpadłam, nie dość, że kupiłam piękny zbiornik z kranem, to jeszcze w końcu mam profesjonalny kompostownik w ogródku ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 6 months later...
Gość Hania
Wykorzystuję deszczówkę w domu już łądnych parę lat, zbiornik mam od Dom i Woda i jestem mega zadowolona z tego rozwiązania. Fakt, na początku wymaga to nieco nakłądu pracy, ale zdecydowanie warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...