Skocz do zawartości

Automatyczna konewka solarna. Sprawdzamy, jak działa


Rekomendowane odpowiedzi

Automatyczna konewka solarna AquaBloom marki Gardena to pomysłowe, automatyczne rozwiązanie do podlewania roślin doniczkowych na balkonie i tarasie. Zestaw nie wymaga podłączania do prądu ani kranu, by zapewnić roślinom optymalną ilość wody. Zobacz, jak konewka sprawdziła się w naszym ogrodzie.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://zielonyogrodek.pl/abc-ogrodnika/aktualnosci-z-branzy/12234-automatyczna-konewka-solarna-sprawdzamy-jak-dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Witold
Ciekawe urządzenie. Myślę, że bardzo przyda mi się na balkonie. Gdzie to można kupić? Mam kilka skrzynek z kwiatami. Mam nadzieję, że ta konewka się sprawdzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AnnaMaria
Mam pytanie do redakcji. Czy można rozpuścić w wodzie nawóz do roślin? To ułatwiłoby zasilanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gość Witold napisał:

Ciekawe urządzenie. Myślę, że bardzo przyda mi się na balkonie. Gdzie to można kupić? Mam kilka skrzynek z kwiatami. Mam nadzieję, że ta konewka się sprawdzi 🙂

Łatwo można kupić w internecie. Oto lista sklepów, gdzie można kupić. KLIK: https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&channel=trow2&biw=1920&bih=966&tbm=shop&ei=SQ3OXrfsCe-vrgS8_puoDQ&q=automatyczna+konewka+Aquabloom+gardena&oq=automatyczna+konewka+Aquabloom+gardena&gs_l=psy-ab-sh.3...10729.12712.0.12970.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1c.1.64.psy-ab-sh..0.0.0....0.Hsky2y6i6ZI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gość AnnaMaria napisał:

Mam pytanie do redakcji. Czy można rozpuścić w wodzie nawóz do roślin? To ułatwiłoby zasilanie.

Nie, nie powinno się tego robić. Producent przestrzega, by tak nie robić. Jest to napisane w instrukcji stosowania.
My w teście zastosowaliśmy nawóz granulowany, który dodaliśmy do podłoża w doniczce. Wybraliśmy nawóz Osmocote, który działa przez 6 miesięcy. To wystarczy na cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...