Skocz do zawartości

Brama do ogrodu: dwuskrzydłowa i przesuwna


Rekomendowane odpowiedzi

Brama wjazdowa nie tylko powinna wizualnie pasować do całego ogrodzenia, ale przede wszystkim być niezawodna i wygodna w obsłudze. Jedną z podstawowych decyzji, jakie musimy podjąć przy jej wyborze, jest sposób otwierania. Co wziąć pod uwagę, aby dopasować ją do działki i własnych potrzeb? Przedstawiamy plusy i minusy bramy przesuwnej i dwuskrzydłowej.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://zielonyogrodek.pl/architektura/ogrodzenia/6673-brama-do-ogrodu-dwuskrzydlowa-i-przesuwna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plot-bud.pl
Wybór bramy to tak jak wybór każdej innej rzeczy związanej z budową domu. Nie jest ani łatwy ani do końca jednoznaczny. Nieraz musimy swoje wyobrażenia skonfrontować z rzeczywistością, bywa, że niektórych rozwiązań nie jesteśmy w stanie zastosować na naszej konkretnej działce a na inne rozwiązania nie starcza nam funduszy. Ogrodzenie często robimy na samym końcu, kiedy bywa, że nie mamy już pieniędzy, bo dotychczasowe wydatki pochłonęły już cały zaplanowany na inwestycję budżet. Tak czy siak warto inwestycję, którą jest wykonanie ogrodzenia dobrze przemyśleć i zrobić to porządnie, na lata. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem bramy lub ogrodzenia, a nie do końca jesteście w temacie to zapraszam na mojego bloga https://plot-bud.pl/blog/brama-przesuwna-dwuskrzydlowa-ktora-wybrac/. Znajdziecie tam sporo informacji o bramach ale nie tylko, a w razie pytań piszcie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość prog-greg.pl
Jak dla mnie to tylko brama przesuwna. Decydując się na taką nie można oszczędzać na dobrych wózkach. Ja mam takie firmy PROG-GREG i sprawdzają się kapitalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
U mnie brama dwuskrzydłowa. Fajnie wygląda i dobrze pasuje do ogrodzenia i reszty posesji. Oczywiście automatyczne otwieranie. Zdecydowałam się na zestaw z BFT. Fajnie i i wygodnie nie musieć wysiadać z samochodu, żeby zamknąć lub otworzyć bramę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...