Skocz do zawartości

Dom z ogrodem


Berenika Wiśniewska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój mąż uparł się na dom z ogrodem. twierdzi, że dbanie o ogród to pestka! Wybijam mu ten pomysł z głowy, wiem z czym to się je, bo sama wychowywałam się w takim domu. Ja nie mam ręki do roślin, on tym bardziej nie. Wiadomo, budowa domu to ogromny wydatek, do tego ogród... aż nie chcę myśleć ile pieniędzy chce wydać, bo mi się słabo robi. Proszę Państwa o poważne argumenty, które mogę przedstawić mężowi, by wybić mu ten pomysł z głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum ogrodniczym pytać się jak wybić drugiej osobie dom z ogrodem? 😄

Sama całe życie mieszkałam w bloku, potem przeprowadziłam się do domu i jestem bardzo zadowolona ze zmiany otoczenia. Już raczej nie przeprowadziłabym się do mieszkania w bloku.

Szczególnie, ze polskie miasta są bardzo zanieczyszczone jak mozna przeczytac sobie na stronie https://ekohub.pl/ . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Posiadanie ogrodu to duża odpowiedzialność. Musimy zadbać o systematyczne koszenie naszego trawnika, do odpowiedniej długości. Będzie to oczywiście zależało od tego jaki rodzaj trawy mamy posadzony oraz możliwości nastawu jakie oferują kosiarki elektryczne . Decydując się na ich zakup, warto jest zajrzeć do takich sklepów jak - https://jokergroup.pl/produkty/przygotowanie-i-koszenie-trawnika/kosiarki-elektryczne/2-1895 ponieważ znajdziemy w nich największy wybór. Zawsze warto kierować się renomą danego producenta, zapłacimy trochę więcej jednak otrzymamy za to gwarancję niezawodności na długie lata. Oprócz samej mocy, zwróćmy uwagę także na wielkość dołaczonego koszyka na trawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja także odradzałem żonie dom z ogrodem, tylko tam ja byłem tym, co nie chce zajmować się krzaczkami. Ostatecznie, ja zająłem się w domu remontem w środku (korzystając z  https://imello.pl/blog/co-zamiast-plytek-w-kuchni-drobne-pomysly-i-inspiracje spoko pomysły tam mają na mniejsze domki), a ona ogrodem. Wyszło dwojako. Mi niby całkiem spoko i jej ogród też niczego sobie, ale potem przyszło zajmowanie się całoroczne ogrodem i już to oczywiście spadło na mnie. Ile kotów nadarte to nasze 😄 Ale trochę jej wina, bo się uparła na ogród, zrobiła raz, a potem nie chciałą o niego dbać, bo przecież "a co tu dbać" 😉

Edytowane przez Joseph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...