Skocz do zawartości

Kacper Błaszczyk

Members
 • Liczba zawartości

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Kacper Błaszczyk's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • One Year In Rare
 • Conversation Starter
 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputacja

 1. Szukam profesjonalnego laboratorium do zlecenia wykonania badań nieniszczących. Czy ktoś ma moze namiary?
 2. Daję namiary na dobra firmę http://georent.pl/ Mają nowoczesny sprzet i dobre ceny. Polecam: zobaczyć na liście na stronie interesujący Cie sprzęt wybrać termin (optymalnie będzie do nich zadzwonić). uzupełnić formularz wynajmu Potem wystarczy tylko opłacić kaucję oraz odebrać wypożyczany sprzęt
 3. Jak zrobić dobra i fajna parapetówkę. Naczynia jednorazowo? Zaproszenia? Pisać listę rzeczy co byśmy chcieli? Czy olać i udawać że parapetówka kiedyś nastąpi
 4. Brzozy są ładne, sama mam kilka sztuk, ale moim zdaniem parking to średni pomysł - polecam sadzić je tak, żeby nie było potrzeby grabienia, to nie będzie potem też narzekania, że to tzw. "śmieciuchy" ( pod drzewami nawet lepiej jak opadłe liście się zostawia, bo rozkładając się dostarczają roślinie składników odżywczych - ale już np. trawnik ucierpi). Od siebie polecam stronę https://www.podkarpackiesady.pl/35-brzozy Powinni doradzić jakie sadzonki brzóz będą najlepsze.
 5. Zdecydowanie tak, mamy, od jesieni do wcześniej wiosny palimy wieczorami i dzięki temu oszczędzamy na ogrzewaniu- piec gazowy chodzi dużo rzadziej, sterowanie nie włącza pieca bo mamy wystarczająco ciepło, dom jednorodzinny parterowy, dzięki kominkowi tej porze roku oszczędzamy gaz, a w domku około 22 stopnie, oprócz fajnego wieczornego klimatu są też namacalne korzyści w postaci oszczędności. Zerknij sobie na taki kominek z nadmuchem powietrza Na stronie jest opisane, jak wyglada taka instalacja. Jest to wygodny sposób na ogrzewanie. I dosć tani.
 6. Mamy taras nad garażem - u nas jest styropian 5 cm, na to styropian z klina, zamawiany pod wymiar garażu ze spadkiem 5%, na to EPDM wywinięty na boki pod styropian elewacyjny, a na to wylewka betonowa. W planach deska tarasowa na legarach. Od siebie polecam również stronę: http://www.superdomy.eu/papa-bitumiczna-na-dach-wlasciwosci-i-zastosowanie Kilka informacji o zastosowaniach papy bitumicznej na dach. Oraz opisane jej właściwości.
 7. Pranie odzeży robcozej a czynnik biologiczny. Czy znacie jakieś rozwiązania?
 8. Czy ktoś ma domowy sposób by panele podłogowe się świeciły?
 9. Polecam stelaż krzyżowy, podwójna płyta dawna na zakład. Gips szpachlowy (do szpachlowania bez konieczności dawania flizeliny lub tasmy, np vario) mimo tego wkleić flizeliny lub taśmę , do tego dwie warstwy gładzi i wychodzi idealnie. Oczywiście ważne jest spoinowanie między płytami. Polecam wyciąć krawędzie z klina tak żeby szpachlowania mogła wejść. https://www.siniat.pl/pl-pl/projekty/strefa-eksperta/91144/zabudowa-poddaszy/ Zerknij sobie najlepiej na stronę. Znajdziesz tutaj wiecej informacji na temat zabudowy poddaszy.
 10. Cześć jaką firmę polecacie do ubezpieczenia domu wolnostojącego
 11. Zależy czy chce pan budować oszczędnie . Jeśli tak to musi się pan wszędzie wybrać sam . Poszukać projekt najlepiej taki w którym nie musi pan robić przeróbek będzie najtaniej gdyż nie zapłaci pan architektowi za przeróbki oczywiście zgodny z wymiarami działki by się zmieściły . Taniej wyjdzie dam z poddaszem użytkowym niż parterowy mimo schodów które trzeba wykonać . Poszukać geodetę który wybierze mapy do celów projektowych . Poszukać architekta . Wystąpić o wz jeśli ich nie ma działka . Zrobić przyłącza . Szukać ekip lub osoby prywatnej najtaniej wyjdzie i najkorzystniej. Najlepiej być samemu pomocnikiem plus ktoś bliski będzie dużo taniej. Zależy ile pan może przeznaczyć pieniędzy i czy chce oszczędzić . Każdy ma inne zdanie i robi jak uważa . Coś za coś https://wygodnie.pl/porady/etapy-budowy-domu Zresztą etapy budowy domu są dobrze opisane na tej stronie.
 12. Jakie macie parapety wewnętrzne do okien antracytowych? Nie mogę się zdecydować
 13. Witam wszystkich. Chciałbym zakupić mieszkanie z rynku wtórnego za cenę 400tys zł. ( + Jakie są dodatkowe koszty przed lub po zakupie, oprócz kredytu? ) Ja lat 28 Umowa o pracę na czas nieokreślony od 2018 roku. Wypłaty na konto 6 ostatnich miesięcy na kwotę netto 4465 3 ostanie miesiące 5000 netto Wkład własny 10%. Zobowiązania to raty dwóch produktów na rate 255 zł. ( Ewentualnie mogę te produkty spłacić żeby nie mieć zobowiązań ). Żadnych zadłużeń komorniczych. Nigdy żadnych opóźnień w ratach powyżej 30 dni. Czy mam szanse na taki kredyt i jaka może wynieść rata na dzisiejszy moment, biorąc pod uwagę już ten wyższy WIBOR. Z góry dziękuję i pozdrawiam
 14. Jest wiele opcji Monitoring Lampy na czujnik ruchu Alarmy odporne na zwierzęta Jak również odpwiednie ubezpieczenie od kradzieży. Polecam tutaj szczególnie firmę Compensa: https://www.compensa.pl/ Ktora w ofercie ma właśnie takie ubezpieczenia. Skontaktuj się z nimi i powinni coś sensonego zaproponować.
 15. W jaki sposób rozwiązaliście u siebie problem ogrodzenia (ogródek przy mieszkaniu na parterze)? Tak, by się trochę osłonić, ale nie zeszpecić budynku?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...