Skocz do zawartości
Mróz Woda Borówka Truskawka Pomarańcza Morela Jabłko Ciemny zielony Ziemia Węgiel

Kasia Werter

Members
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Zakupiłam stare krzesło z myśla o renowacji. Jka je oczyścić ze starej farby?
 2. Jest wiele miejsc do zamowienia znaków na parking. Jednak moim zdaniem najlepiej bedzie skontaktować się z producentem: http://tioman.pl/pl/oznaczenia-na-parkingu Daję tutaj namiary na dobrą firmę. Obecnie oferują wiele rodzajów oznaczeń, jak na przyklad: znak T-30d, który oznacza parkowanie na chodniku w sposób prostopadły do krawężnika, znak T-30e, który oznacza parkowanie na chodniku w sposób skośny do krawężnika, znak T-30f, który oznacza parkowanie w sposób prostopadły do krawężnika na całej powierzchni jezdni, znak T30-g, który oznacza parkowanie w sposób skośny do krawężnika na całej powierzchni jezdni, znak T-30h, który oznacza parkowanie w sposób równoległy do krawężnika. W firmie powinni doradzić, jakie oznaczenia będą najlepsze dla Twoich potrzeb.
 3. Nie ma dla Ciebie znaczenia to gdzie jest to laboratorum? Jesli nie to mogę dać tutaj kontakt do dobrego laboratorium z Gdańska: https://tenslab.pl/ Ma swoje filie również w Gdyni i w Szczecinie. Wykonuja tam liczne testy wytrzymałościowe ( na stronie jest cała oferta). próba rozciągania w temperaturze otoczenia i podwyższonej próba rozciągania “Z15/25/35” próba zginania próba łamania próba udarności w temperaturze otoczenia, obniżonej do -60oC oraz w temperaturze ciekłego azotu (-196oC) pomiar twardości badania metalograficzne makro i mikroskopowe analiza składu chemicznego badanie korozyjności badanie zawartości ferrytu ferrytomierzem oraz mikroskopowo badania po prostowaniu płomieniowym zgodnie z PN-EN 1090-2 badania przydatności procesów cięcia termicznego zgodnie z PN-EN 1090-2 badania geometryczne otworów zgodnie z PN-EN 1090-2
 4. Grill gazowy czy węglowy? Co polecacie?
 5. Kasia Werter

  Biznes

  Sama uwielbiam zupy i mogłabym jeść je w kółko, ale mało kto woli zupę od czegoś innego więc brak innego asortymentu może być bardzo ograniczający. W biurze zazwyczaj zamawiamy wszyscy z jednej knajpki więc każdy musi coś dla siebie znaleźć. Druga kwestia - w pracy unikam zup, za łatwo się pobrudzić, za trudno zjeść, za długo to trwa (ciężko stukać coś w komputer przy okazji). Dobrze będzie zastanowić się nad kimś do reklamowania: https://agencjahunter.pl/promocja-strony-www-z-agencja-reklamowa-jakie-metody-reklamy-wybrac/ Na stronie jest kilka porad, jak wybrać odpowiednią osobę do reklamy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...