Skocz do zawartości

Anita

Members
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Anita

 1. Piękny ogródek to marzenie każdego z nas, natomiast żeby go mieć potrzeba dużo planowania na etapie samego projektu. Wystarczy zobaczyć jakie mamy możliwości na przykładzie popularnych programów telewizycjnych. Oczywiście nie musimy wydawać dużych sum pieniędzy jeśli chcemy zrobić więkość prac we własnym zakresie, a sezon jesienny jest idealnym do tego momentem. Oprócz zadbanego trawnika, dociętego żywopłotu, należy także zadbać o odpowiednie oświetlenie. Sprawdzonym wyborem będą lampy ogrodowe kraków w najnowocześniejszej technologii LED. Największy wybór znajdziemy w takich sklepach jak - https://ledart.net.pl/pl/lampy/lampy-zewnetrzne Możliwości mamy wiele ponieważ możemy wybierać między takimi produktami jak donice podświetlane LED, kule podświetlane czy nawet podświetlenie kostki. Jedynym ograniczeniem w kwestii aranżacji będzie nasza wyobraźnia.
 2. Szczerze powiedziawszy to sama przymierzam się do remontu tarasu. Cała akcja ma miejsce na działce gdzie wybieram się szczególnie w miesiącach ciepłych. Do tej pory była tam podłoga z desek jednak po kilkunastu latach nadaje się jedynie do wymiany. Oczywiście była impregnowana sezonowo, chociaż sami wiecie jakiej jakości są te impregnaty. Na ten moment planujemy zerwać wszystko, zamontować wodoodporne płyty i przykleić płytki imitujące drewno. W jednym z lokalnych marketów budowlanych udało mi się znaleźć je w bardzo przystępnej cenie :) Moim zdaniem to będzie o wiele trwalsze rozwiązanie niż prawdziwe drewno. Natomiast nawiązując do mebli to z pewnością będzie tam szafka na buty z prawdziwego zdarzenia. Tym razem wybierzemy jedną z większych ponieważ może przydać się w niedalekiej przyszłości :)
 3. Anita

  Biznes

  Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Prowadzenie biznesu nie jest dla każdego i trzeba sobie to uświadomić. To przede wszystkim ryzyko z jakim trzeba się zmierzyć. Kluczowe będzie oczywiście wybranie dla siebie odpowiednie niszy w jakiej będziemy się dobrze czuli. Na dzień dzisiejszych najlepszą strategią jest podążanie za trendami jakie maja miejsce. Jednym z takich jest zakładanie sklepów internetowych co właściwie jest świetnym pomysłem. Wszystko będzie zależało od tego jakie fundusze możemy przeznaczyć na ten cel. Ważne też jest zaplecze logistyczne jakim dysponujemy gdyż musimy utrzymać cały łancuch dostaw. Wybierając przykładowo magazyn zwróćmy uwagę na to jak zaawansowany jest od strony technicznej. Powinien dysponować kompleksowym oprogramowanie takim jak chociażby quantum software bo to zwiększy kontrolę oraz wydajność całego procesu. Będzie to miało także przełożenie na szybsze wysyłanie towaru jaki sprzedajemy do klientów.
 4. Anita

  Organizacja wesela

  Pamiętaj o zrobieniu listy najważniejszych rzeczy do załatwienia w pierwszej kolejności.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...