Skocz do zawartości

Daniela Sawicka

Members
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Daniela Sawicka

 1. Sporo się pozmieniało po wprowadzeniu podatku bankowego. Prawda jest taka, że ten kto myślał, że banki zrezygnują ze swoich dochodów - grubo się mylił. Po prostu poprzerzucali to w różnych formach na klientów. Także tych korzystających z kont osobistych. Wiele z nich wprowadziło wprost abonamenty za prowadzenie rachunku. Inne pobierają opłaty za różne czynności jak np zmiana pinu do karty płatniczej: 2 zł. Aktualne promocje w bankach mozna sprawdzić sobie na tej stronie: https://www.tanie-konto.pl/promocje/ Jest tutaj zestawienie ofert.
 2. Cześć! Czy ktoś z Was ma okna z zewnątrz antracyt w środku białe i mógłby pokazać z bliska? Zastanawiam się, jakie do tego dobrać uszczelki, ramki międzyszybowe i klamki. Żaluzje fasadowe dzielone na dużym oknie i narożne - zastanawiam się: linki czy prowadnice. Pokażecie jakieś zdjęcia z zewnątrz w takim układzie? Czy firmy Portos są ok? Czy ktoś ma i może pokazać, jak wyglądają z perspektywy wnętrza żaluzje fasadowe w antracycie przy białych oknach?
 3. Kupuje zawsze wieczorem, zawsze pierwsze lepsze co zostanie- szczególnie lubię te brzydkie, których nikt nie chce kupić i one potem wylądują w koszu. U mnie choinka musi mieć maks 160-170cm i nie ważny gatunek. Ubieramy 23.12 rozbieramy 7.01 No i praktycznie co roku dokupuje do choinki jakieś nowe dekoracje 🙂 Jeśli chcesz znaleźć ładne bombki, polecam stronę: https://tutumi.pl/bombki-choinkowe-czarne-100szt-kl-21x04.html W dobrej cenie masz tutaj wiele kompletów bombek na choinkę.
 4. Zastanawiamy się nad ociepleniem dachu. Czy ktoś moze ocieplał piana pur?
 5. Mam bateria z Wyciąganą wylewką, bardzo polecam, nie zamieniłabym jej już na normalną. Bardzo wygodna, można na przykład nalać wody prosto do garnka swojącego na kuchence, bez konieczności zdejmowania go. Poza tym ułatwia czyszczenie. Dobra jest armatura kuchenna z firmy Kuchinox. Mam taką prostą w chromie
 6. jak sobie z nimi radzicie? Moskitiery w tym momencie odpadają
 7. Badań niszczących i nieniszczących jest wiele. Badania niszczące potrafią dostarczyć wiecej informacji na temat wytrzymałości i specyfiki danego materiału. Jednak faktycznie nie da się ich przeprowadzić we wszystkich sytuacjach. https://www.budnews.pl/beben-los-angeles-badanie-odpornosci-kruszywa-na-rozdrabnianie/ Na stronie jest kilka informacji w tej tematyce. I faktycznie optymalnym rozwiązaniem będzie tutaj po prostu kontakt z odpowiednim laboratorium, w którym wykonywane są tego typu badania.
 8. Zależy do czego. Meble do kuchni kupowałam pod wymiar u stolarza. Jeśli jendnak chcesz się bawić i umiesz składać meble, można kupić prefabrykaty oraz złożyć taki komplet w kuchni. Jednak wiele mebli po prostu kupiłam w sklepach. Podobnie jak osoba powyżęj kupowałam na przykład w taki sposób meble wypoczynkowe do salonu. Polecam taki wygodny ogromny narożnik w sklepie Meble Arkadius. Jak dla mnie to podstawa w salonie 🙂
×
×
 • Dodaj nową pozycję...