Skocz do zawartości

Dyskusja na forum: Owoce, które trudno kupić w sklepie. Jak uprawiać rodzynek brazylijski w ogrodzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli szukasz oryginalnej, egzotycznej rośliny jadalnej, którą z powodzeniem można uprawiać w polskim ogrodzie – rodzynek brazylijski to świetny wybór. Nie tylko urozmaici rabaty i warzywnik, ale też zapewni smaczne i zdrowe owoce, które rzadko można znaleźć w sklepach. Uprawa nie jest trudna, ale wymaga ciepłego stanowiska i systematycznej pielęgnacji. Czy masz ochotę spróbować czegoś nowego w ogrodzie? Może właśnie rodzynek brazylijski będzie Twoim ogrodniczym odkryciem sezonu?


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://zielonyogrodek.pl/ogrod/warzywnik-i-sad/19756-owoce-ktore-trudno-kupic-w-sklepie-jak-uprawiac-rodzynek-brazylijski-w-ogrodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz dodany przez Ryszard:
Cześć. Kiedyś,,zapomoglem "się w rodzynki brazylijskie. 30 lat temu to była nowość. Fajne słodkie owoce, ale kilka spadło na grządkę i na następny rok same wzeszły bez problemu. Kilka lat trwało zanim się z nimi uporałem. Pozdrawiam pasjonatów czarnych paznokci, Rysiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...