Skocz do zawartości
Mróz Woda Borówka Truskawka Pomarańcza Morela Jabłko Ciemny zielony Ziemia Węgiel
Pomocnik ogrodnika

#Zostańwdomu – zadbaj o zdrowie i rośliny doniczkowe!

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy pandemia koronawirusa zmusza nas do siedzenia w domu, mamy ograniczony kontakt z naturą. Dlaczego więc nie zaprosić jej do środka i nie poprawić sobie samopoczucia za pomocą roślin? Wprowadź zieleń do swojego wnętrza, tworząc własny ogród z roślin doniczkowych. Dbaj o nie, aby były zdrowe i zadowolone, a odwdzięczą się z nawiązką za troskliwą opiekę. Zadbane rośliny nie tylko lepiej wyglądają, ale mają zbawienny wpływ na naszą psychikę. Tworzą zieloną oazę pełną pozytywnej energii i spokoju, tak potrzebną, gdy jesteśmy zamknięci w czterech ścianach.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://zielonyogrodek.pl/dom-i-balkon/rosliny-w-mieszkaniu/708-zostanwdomu-zadbaj-o-zdrowie-i-rosliny-doniczkowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wioletta G.
Genialny poradnik. Marzę o takiej domowej dżungli. Od lat kupuję rośliny doniczkowe, ale wciąż mi mało. Spodobała mi się ta alokacja, która pokazujecie, a w zestawieniu zabrakło mi zamiokulkasa. Mimo to, tekst świetny dla miłośników roslin doniczkowych, zwłaszcza dla początkujących.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oksana
Przeczytałam od początku do końca. Pół godziny 💚 miłej i lekkiej lektury. Cudowne zdjęcia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi