-
Popularne aktualnie
-
Odpowiedzi
-
Witajcie. Potrzebuję porady. Mam starawy dom ("chwilę" sprzed II wojny świtowej). Niemieckie budownictwo, grube ściany z podwójnej cegły z pustką wewnątrz. Będzie remontowany dach, chciałam do tego czasu ogarnąć też elewację, bo miejscami stary tynk cementowy odpada, są rysy i ogólnie mało estetycznie to wygląda. I tu pytanie, w jakiej technologii najlepiej to zrobić? Ja się niewiele znam, ale zawsze jakoś mi się kojarzyło, że stare domy nie lubią się ze styropianem. A majster namawia na chociaż 5-kę styropianu, bo ładnie się nim porówna ściany. I nie wiem, czy zgodzić się na ten styropian, czy szukać innej firmy. Będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie. Pozdrawiam.
-
Przede wszyskim połóż dobre przewody, np. Bitnera, bo tego nie wymienisz, i połóż je dobrze bez ostrych skręceń i gwałtownych załamań, co do sprzętu to wszystko zależy ile chcesz wydać jak chcesz dobry sprzęt to ubiquiti lub mikrotik, z tym ze punkty dostępowe mikrotika maja słabszy zasięg, a możesz tez wszystko na TPlinku zrobić i tez będzie dobrze. Zerknij sobie również tutaj https://www.napad.pl/produkty-1300-8741-modul-keystone-hdmi#0 W dobrej cenie zakupisz kompleksowy osprzęt do montażu internetu.
-
Przez Janusz Karpaty · Napisano
Jaki osprzęt (switch i router - firma i model) polecacie do zbudowania sieci internetowej w domu jednorodzinnym. Przewodem chce doprowadzić internet do 7 gniazdek plus oczywiście w całym domu sieć wifi. -
Przez Gość Kasian · Napisano
A w jakim pH konwalia czuje się najlepiej? Ostatnio prawie całkiem mi zniknęła i podejrzewam właśnie niewłaściwą kwasowość albo zasolenie. -
Przez Pomocnik ogrodnika · Napisano
Konwalia majowa (Convallaria majalis) to bylina należąca do rodziny szparagowatych (Asparagaceae). Występuje na terenie Europy i Azjii. W Polsce jest objęta częściową ochroną i można ją spotkać w liściastych lasach na całym obszarze kraju. Pełna treść artykułu pod adresem: https://zielonyogrodek.pl/katalog-roslin/byliny/5986-konwalia-majowa
-
-
Kto jest online? (Zobacz pełną listę)
Brak zarejestrowanych użytkowników online
Footer title
This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.
Footer title
This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.
Footer title
This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.