Skocz do zawartości

Dyskusja na forum: Jeśli zrobisz to jesienią, borówka będzie uginać się latem od owoców | Wystarczy 5 minut pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Twoja borówka nie obdarza Cię obfitymi plonami, mimo że wydaje się być zdrowa? Sekret tkwi w odpowiednim nawożeniu – a jesień to idealny czas, aby to zrobić! Nie czekaj, aż zima zaskoczy Twoje krzewy. Działaj teraz, aby latem móc cieszyć się owocami swojej pracy. W tym artykule odkryjesz, jak proste kroki jesienią mogą przynieść niesamowite rezultaty w sezonie letnim. Poznaj sprawdzone metody, dzięki którym Twoja borówka będzie uginać się od ciężaru dojrzałych, słodkich owoców. Przygotuj się na zazdrość sąsiadów i radość z własnoręcznie uprawianych, zdrowych przysmaków. Czytaj dalej i dowiedz się, jak to zrobić!


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://zielonyogrodek.pl/ogrod/warzywnik-i-sad/15308-jesli-zrobisz-to-jesienia-borowka-bedzie-uginac-sie-latem-od-owocow-wystarczy-5-minut-pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz dodany przez MirSzal:
Trzeba czytać do końca: "może nie przynieść spodziewanych efektów z powodu niskich temperatur". No i rozumieć. Po pierwsze - może... Po drugie - jeszcze tak zimno nie było... Po trzecie - jeśli ktoś zrobił wcześniej - jest OK. Ja nie miałem okazji, więc zrobiłem to teraz. Po czwarte - w ogrodzie nie warto robić z igły ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...