Skocz do zawartości

Dyskusja na forum: Postawcie tę roślinę na parapecie i zapomnijcie o wilgoci zbierającej się na oknach. Nic jej nie przebije


Rekomendowane odpowiedzi

Zmagacie się ze skraplającą się w domu wilgocią, która jest nie do opanowania? Wstajecie rano i pierwsze, co musicie zrobić, to złapać za ręcznik papierowy i wytrzeć wodę? Podobnie bywa w wielu mieszkaniach, gdy różnica temperatur sprawia, że nawarstwiają się krople wody na szybie. Początkowo miałam ten sam problem - po zwinięciu rolet zauważyłam, że są mokre i maja mokre plamy. To powodowało, ze wdała się niewielka pleśń i musiałam zmienić dekorację okienną. To uciążliwe, gdyż domowe sposoby, które wypróbowałam już wcześniej, nie działały tak dobrze, jakbym się tego spodziewała. Używając pochłaniaczy wilgoci, które z reguły są przeznaczone do lodówek, także nie poradziły sobie z gromadząca się wodą. Jako miłośniczka roślin i pracy w ogrodzie, wykonałam eksperyment i zadziałał. Ta przepiękna roślina sprawiła, że nie muszę się już martwić o codzienne mycie okien. Jeżeli jesteście ciekawi, poniżej podpowiadam, na która warto zwrócić uwagę.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://zielonyogrodek.pl/dom-i-balkon/porady-domowe/15523-postawcie-te-rosline-na-parapecie-i-zapomnijcie-o-wilgoci-zbierajacej-sie-na-oknach-nic-jej-nie-przebije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...