Skocz do zawartości

Płytki czy panele w domu


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie remontuje piętro w domu i kładę panele na całości, przed remontem tez mialam panele, ale rozne, teraz jednolicie na całym piętrze. Mam nadzieje ze wyjdzie super. Polecam szczególnie panele laminowane, z uwagi na ich dobrą wytrzymałość. Zerknij sobie na ofertę tej firmy:

https://meister.pl/

Maja wiele wzorów paneli specjalnie przystosowanych do ogrzewania podłogowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

U mnie wszystko zależało od tego jakie mam ogrzewanie. Wybrałam ogrzewanie podłogowe więc założyłam w domu panele winylowe a ogrzewanie podłogowe https://the-floor.pl/panele-winylowe-na-ogrzewanie-podlogowe/ , które się sprawdzają i to bardzo. Dzięki nim mam bardzo szybko w domu ciepło i długo. A to jest bardzo ważne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...