Skocz do zawartości
Mróz Woda Borówka Truskawka Pomarańcza Morela Jabłko Ciemny zielony Ziemia Węgiel
Pomocnik ogrodnika

Eustoma wielkokwiatowa

Rekomendowane odpowiedzi

Eustoma wielkokwiatowa (Eustoma grandiflorum syn. Lisianthus russelianus) czasem nazywana lizantusem lub goryczką preriową, to roślina roczna lub dwuletnia należąca do rodziny goryczkowatych (Gentianaceae). W środowisku naturalnym występuje w południowym obszarze Stanów Zjednoczonych oraz na północy Meksyku.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://zielonyogrodek.pl/katalog-roslin/na-balkon-i-taras/znoszace-zacienienie/9673-eustoma-wielkokwiatowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Najchmanodoli
Kościół obraża moje uczucia religijne. Księża ranią moje uczucia religijne. Składam pozew zbiorowy przeciwko kościołowi katolickiemu. Instytucji chciwej, morderczej, ukrywającej pedofilię, obłudnej, kłamliwej. Moje uczucia religijne są poprostu oplute, obrzygane przez biskupów i głowy kościoła. Grzechy kościoła doprowadziły mnie do choroby psychicznej. Wiara w dobro i Boga została zgnieciona ciężarem cierpień ofiar kościoła katolickiego. Mordy w imię Boga, ludobójstwa chrystianizacji, tortury, grabieże, gwałty na dzieciach, ukrywanie pedofilów. Serce mi krwawi, dusza spalona. Zabrano mi wiarę,sens życia, jest pustka. Największa obłuda - pasterz gwałci swe owieczki i bezkarnie śmieje się wszystkim w twarz. Gangrena kościoła to choroba kościoła,a kościół woli połykać prochy przeciwbólowe niż pozbyć się choroby. Nic dziwnego, że wierni muszą się odłączyć od wspólnoty, by mogli spać i aby ich sumienie nie dręczyło. Nikt nie chce zamiatać pedofilii pod dywan, ale kiedy robią to kardynałowie,biskupi, papież, to taki zwykły ksiądz nadstawia policzek za ich obłudę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi