Skocz do zawartości

Żyrandol do salonu

Emil Duda

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś żyrandol z żarówkami bursztynowymi, czy jesteście zadowoleni, czy nie jest za ciemno w pomieszczeniu, pokażcie zdjęcia 😉 Zastanawiamy się nad powieszeniem takiego, kilka dni temu byliśmy na walentynkach w restauracji gdzie wisiały żyrandole z takim światłem i nie powiem, rozwiązanie podobało nam sie. 

3 godziny temu, Emil Duda napisał:

Czy ma ktoś żyrandol z żarówkami bursztynowymi, czy jesteście zadowoleni, czy nie jest za ciemno w pomieszczeniu, pokażcie zdjęcia 😉 Zastanawiamy się nad powieszeniem takiego, kilka dni temu byliśmy na walentynkach w restauracji gdzie wisiały żyrandole z takim światłem i nie powiem, rozwiązanie podobało nam sie. 

Byłam bardzo zadowolona, miałam praktycznie w każdym pomieszczeniu i było bardzo przytulnie. Zmieniłam teraz wystój, więc zdjęć nie wrzucę, ale wyglądały świetnie 😉 Aktualnie mam inną łazienkę, bo się przeprowadziłam tak więc mam oświetlenie zimne, ale miło wspominam cieplejsze żarówki. 

Z meblami sheesham z metalowymi okuciami i orzechową skórą sof. Żyrandole i lampy byly z bursztynowego szkla, żarówki również bursztynowe. U syna,który mial pokój w stylu industialnym, lampy i żyrandol były z metalwego szkieletu z bursztynowymi żarówkami. Bardzo ocieplają wnętrze  Aczkolwiek musisz mieć świadomość, że dają mniej światła niż tradycyjne. Tak więc zastanów się czy Ci to wystarczy ( żyrandol powinien być na wiele lampek a nie tylko na jedną).

Zerknij sobie na żyrandol w Leroy Merlin. 

Aktualnie w sklepie mają kilka lamp specjalnie pod tego rodzaju żarówki:

main.jpg