Skocz do zawartości
Mróz Woda Borówka Truskawka Pomarańcza Morela Jabłko Ciemny zielony Ziemia Węgiel
Pomocnik ogrodnika

Uprawa domowych roślin doniczkowych

Rekomendowane odpowiedzi

W naszych domach możemy mieć niezliczoną liczbę najróżniejszych roślin doniczkowych. Dowiedz się jak pielęgnować domowe rośliny doniczkowe ozdobne z liści oraz kwiatów, palmy, paprocie, kaktusy i inne sukulenty, rośliny ananasowate, pnącza oraz popularne storczyki.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://zielonyogrodek.pl/dom-i-balkon/rosliny-w-mieszkaniu/3169-uprawa-i-pielegnacja-domowych-roslin-doniczkowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysztof Domagalski
Mam zakupione w Czerwcu b.r. Fittonię i Calathee. Jak zabezpieczyć je przed zimą ? ( Mam w domu centralne ogrzewanie, a nie chciałbym kupować drogich nawilżaczy powietrza)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil piorkowski
moja żona hoduje całkiem sporo roślin doniczkowych. zarówno w domu, jak i przy większych pracach ogrodowych używamy narzędzi marki cellfast

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Artur
@kamil piotrowski wlasnie powiedz mi jak one sie spisuja? bo zakupilem zonie zestaw narzedzi ogrodniczych tej wlasnie firmy cellfast, moze malo kobiecy prezent, ale ona lubi grzebac w ziemi, czesto sadzi cos nowe itp. takze mysle ze te narzedzia sie jej przydadza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi