Skocz do zawartości

Klimatyzacja w projekcie domu


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, typ klimatyzatora nie ma tutaj znaczenia. Rekuperacja wspomaga działanie klimatyzacji i oba systemy fajnie współgrają. Co do jednostek kanałowych to jest z nimi, więcej zabawy, że względu na rozprowadzenie ale można je poukrywać. Minus to mniej bajerów względem klimatyzatora ściennego ale jak kogoś bardzo ścienne rażą to kanałówka jest dobrym wyborem.

Zresztą polecam skontaktować się z firmą: https://universeklima.com/ Zajmują się montażem klimatyzacji oraz powinni Ci doradzić jakie rozwiązanie będzie optymalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
W dniu 8.03.2022 o 11:45, Kamila Gwiazdowska napisał:

Mam pytanie.

Jesteśmy na etapie adaptacji projektu domu. Będziemy mieć rekuperację, natomiast zastanawiamy się nad kwestią klimatyzacji. I myślę że ogólnie dobrym rozwiązaniem jest klimatyzacja kanałowa. Czy jest sens robić ją przy rekuperacji?

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Przepraszam może za moje głupie pytanie, co to jest klimatyzacja kanałowa ? Bo nie bardzo ogarniam 😉 Ja myślę nad montażem klimatyzacji na terenie Olkusza, może coś jak tutaj https://klimasoft.pl/klimatyzacja-olkusz/ albo gdzieś z okolic Krakowa. Muszę tylko kasę uzbierać, by móc ja zamontować. Przydałaby mi się, zwłaszcza w upalne dni. Ciężko potem wytrzymać w upalne dni czy noce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...