Skocz do zawartości

Pomysły na balkon | Kompozycje kwiatowe w doniczkach


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli marzysz o ogrodzie, a posiadasz jedynie mały taras lub balkon, wcale nie musisz rezygnować z marzeń! Zmień go w piękny, zielony, ale też kolorowy od kwiatów zakątek. W artykule prezentujemy kilka kompozycji kwiatowych w doniczkach, które mogą się stać Twoją inspiracją.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://zielonyogrodek.pl/dom-i-balkon/aranzacje-i-ozdoby/5219-pomysly-na-balkon-kompozycje-kwiatowe-w-doniczkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beata Dąbrowska
Witam. Wiosna nadchodzi dużymi krokami. Przeglądam wszystkie dostępne publikacje o urządzaniu balkonów Mam balkon ok 5,5m2 od strony południowej ze światłem przedpołudniowym. Mały stolik i 2 małe krzesła ogrodowe. Siadamy popołudniami po pracy, lub przed południem w weekendy jeśli nie wybieramy się na wycieczkę. Testowałem najróżniejsze warianty zakwiecenia czy zagospodarowania balkonu. Od zachodniej strony mamy już kilka lat tuje, pełniące rolę żywego parawany. Ale do rzeczy: nikt z państwa projektantów nie bierze pod uwagę, że stojący na balkonie stolik nie może być zapakowany pojemnikami, bo 2 kawy, ciasteczka czy lokale z piwem i przekąski na maleńkim pojemniku, a nawet tablet czy gazeta potrzebują miejsca. A po to przecież wychodzi się na balkon. Projekty zagospodarowania balkonu są pięknymi prezentacjami roślin balkonowych bez poczucia czasu i przestrzeni, nie wspominając już o następstwie kolejnych gatunkow w ciągu roku. Proszę, jest może jakiś artykuł projektanta-botanika, a ni jedynie florysty? Sporo osób jest zmuszonych do rekonwalescencji jedynie z balkonem jako kontaktem z przyrodą. Pozdrawiam Molinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...