Skocz do zawartości

Dyskusja na forum: Zaplanuj wiosenne porządki w domu, by niczego nie pominąć i ułatwić sobie pracę. Oto przydatna checklista


Rekomendowane odpowiedzi

Wiosna to idealny czas na odświeżenie i uporządkowanie Twojego domu od podstaw. Nie pozwól, aby bałagan i nieporządek przytłoczyły Cię w tym sezonie. Skorzystaj z naszej kompleksowej checklisty, która pomoże Ci zaplanować wiosenne porządki w domu, by niczego nie pominąć i maksymalnie ułatwić sobie pracę. Odkryj sprawdzone metody, dzięki którym Twoje mieszkanie znów zabłyśnie czystością, a Ty zyskasz więcej przestrzeni i harmonii w swoim otoczeniu.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://zielonyogrodek.pl/dom-i-balkon/porady-domowe/16119-zaplanuj-wiosenne-porzadki-w-domu-by-niczego-nie-pominac-i-ulatwic-sobie-prace-oto-przydatna-checklista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz dodany przez Mirra:
Myślę, że to często po prostu kwestia planu i przygotowania. Kiedyś odkładałam takie porzadki w nieskończoność. A teraz wiem że trzeba się po prostu dobrze przygotować. Kartony można zamówić z wyprzedzeniem z pakolandii, ustalić termin w weekend i działać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wszystko zależy od tego w jakim zakresie planuje się to wiosenne porzadkowanie. Na pewno warto zrobic segregacje rzeczy w garderobie łącznie z obuwiem. Zimowe kozaki i kurtki dobrze jest pochowac w sterylne kartony, najlepiej nowe np. z pakolandii tak aby miec pewnosc, ze nie sa przesiąknięte innymi zapachami. Tak złozone rzeczy wystarczy schowac w kąt, aby jesienią moc bez problemu do nich wrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...