Skocz do zawartości

Samonawadniające donice Urbalive – idealne rozwiązanie na balkon i taras!


Rekomendowane odpowiedzi

W maju, jak w gaju – zgodnie z tym przysłowiem drzewa, krzewy i byliny są już mocno rozwinięte i zachwycają nas soczystą zielenią podkreśloną przez feerię barw kwiatów. A gdyby tak przenieść zieleń na nasz balkon lub taras? Zobacz, jak łatwo to zrobić! Doskonałym sposobem na ukwiecenie balkonu lub tarasu jest posadzenie roślin w donicach firmy Urbalive, a szczególnie produktach z serii Berberis.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://zielonyogrodek.pl/dom-i-balkon/rosliny-na-balkon/11705-samonawadniajace-donice-urbalive-idealne-rozwiazanie-na-balkon-i-taras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marianna
Czy ktoś ożywał takiej donicy? Są dość drogie, dlatego chcę najpierw poczytać opinie, czy warto coś takiego kupić. Nie chce wydać 3 razy więcej za zwykłą plastikową skrzynkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Gość Magdalena
Posiadam trzy donice Berberis (60cm) na pelargonie. Prezentują się świetnie. Sprawdziły sie w zeszłym sezonie. Mozna wyjechać nawet na tydzień przy pełnym zbiorniku wody i napełnić go po powrocie a kwiaty wciąż piękne. Po sezonie donice były zostawione na balkonie przez całą zimę i wyglądają nadal bardzo porządnie. Jedyne co mi przeszkadzało to przy ulewnych deszczach nie było ujścia wody. W tym sezonie sprawdzę czy nie przegapiłam jakiegoś otworu przelewowego zabezpieczającego przed nadmiarem wody, moze jest zaślepiony.. jesli nie ma to jest to jedyny mankament tych donic i po prostu wywiercę otwory sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...